REKRUTACJA


 

Jeżeli chcesz rozwijać swoje umiejętności, mierzyć się z wyzwaniami oraz tworzyć jedyne w swoim rodzaju czasopismo - zapraszamy do Finance News!
Prowadzimy ciągła rekrutację na publicystów oraz cykliczną na członków redakcji. Nie marnuj czasu, dołącz do Finance News.
 

Co Ci oferujemy jako członkowi zespołu? 

  • Nie jesteśmy tylko magazynem - tworzymy forum dyskusji ekonomicznej, gdzie będziesz mógł się rozwijać i wejść na wyższy poziom.
  • U nas nie ma szefów, robotników i świeżaków - każdy jest równy i od razu zmierzysz się z ambitnymi zadaniami, mając szeroką autonomię pracy.
  • Damy Ci funkcję skrojoną na Twoją miarę - dynamiczna struktura pozawala nam dopasować się do Ciebie i tego, czego chcesz się nauczyć.
  • Szerokie pole rozwoju - czasopismo to za mało? Sprawdź się przygotowując audycję radiową bądź pisząc artykuły dla portali branżowych z którymi współpracujemy.
  • Tworzymy doskonały zespół - redakcja nie jest liczna, ale jesteśmy zgrani, i doskonale się znamy.

    Formularz rekrutacyjny dostępny jest tutaj.

A jeśli chcesz opublikować swoje badania lub obserwacje - napisz do nas na financenewsUE@gmail.com. Nie musisz przechodzić rekrutacji, ocenimy tylko Twój tekst.

 

Jak przebiega rekrutacja na członka redakcji?

 

I ETAP

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.
Prosimy Cię o odpowiedzenie na kilka pytań, tak abyśmy mogli poznać twoje zainteresowania i motywacje.

 

II ETAP

Rozmowa rekrutacyjna.
Po wypełnieniu ankiety, w drugim etapie, zapraszamy Cię na rozmowę. Rozmowa trwa około 15minut. Jest ona rozszerzeniem ankiety, rozmawiamy luźno, ale o poważnych sprawach.

 

III ETAP

Partnerstwo.
Po pozytywnym przejściu dwóch poprzednich etapów stajesz się współpracownikiem/partnerem Finance News. Jest to okres dwóch miesięcy gdzie masz okazję poznać organizację, zaangażować się i wykazać. W tym czasie jesteś wyznaczony do jednego z starych członków redakcji, który będzie Cię wprowadzał w organizację i służył pomocą. Po pozytywnie ocenionym okresie współpracy witamy Cię jako członka redakcji !